Dlaczego Navigo?

Jest wiele rozwiązań, które po prostu nawigują do celu za pomocą komend graficznych i głosowych. Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś więcej – jeżeli potrzebujesz partnera w podróży, niemalże współpasażera, który zawsze zna drogę do celu i zawsze wie, co znajduje się w okolicy, gdzie zjeść, gdzie przenocować i co zobaczyć, wybierz NAVIGO.

 • NAVIGO to rzeczywiste położenie adresów
  Nie stosujemy interpolacji! Mapa zastosowana w NAVIGO zawiera bardzo dokładnie zlokalizowane punkty adresowe, które reprezentują środek budynku o tym adresie. Nie korzystamy z interpolacji zakresów numeracji pomiędzy przecznicami. Czy jeśli numer 30 jest przy jednej przecznicy, a numer 50 przy kolejnej, to czy numer 40 zawsze jest po środku? Zdecydowanie nie! Rzeczywiste położenie adresu, jak w NAVIGO, i interpolowane – jak w wielu rozwiązaniach konkurencyjnych – może różnić się nawet o kilkaset metrów! Sprawdź zanim kupisz, kiedy usłyszysz „Dotarłeś do celu" – dokładnie przed drzwiami jak przy rzeczywistych numerach adresowych, czy gdzieś w pobliżu jak przy interpolacji zakresów numeracji…
 • NAVIGO oferuje unikalną zawartość map turystycznych
  Podstawowa mapa Polski może zostać wzbogacona o naniesione szlaki turystyczne, poziomice, batymetrię jezior a także zaznaczenie parków. Dodatkowa treść dostępna jest obecnie dla następujących obszarów:
  – Tatrzański Park Narodowy
  – Bieszczady
  – Karkonosze
  – Beskid Śląski i Żywiecki
  – Kraina Wielkich Jezior Mazurskich
  – Suwalszczyzna

– okolice Warszawy

– okolice Łodzi

– Bory Tucholskie i Kociewie

– Pobrzeże Bałtyku

NAVIGO to Najlepsza mapa Polski COPERNICUS
Unikalną wartością nawigacji NAVIGO są wysokiej jakości mapy, których renomę gwarantuje 80-letnia tradycja i doświadczenie firmy PPWK, wydawcy map z marki Copernicus. Na renomę i doświadczenie pracuje się latami. Gromadzimy i przetwarzamy dane od lat, dawniej metodami tradycyjnymi, teraz są to geograficzne bazy danych GIS. Dzięki tej tradycji nasze procesy są doskonale zorganizowane.

NAVIGO to specjalizacja w mapach Polski
Stawiamy na jakość informacji. Ilość zapewnia nam specjalizacja na obszarze naszego kraju. Dziesiątki tysięcy obiektów POI, szczegółowe informacje – godziny otwarcia, akceptowane formy płatności, przykładowe ceny – to informacje które znajdziesz tylko w NAVIGO. Wycieczki turystyczne, obiekty warte zobaczenia i głosowe informacje turystyczne – to wynik specjalizacji, znamy doskonale miejsca, o których dostarczamy dane i które wyświetlamy na mapach. Znamy Polskę od podszewki, a mapy Polski to nasza specjalność. Zapytaj naszą konkurencję, jaką ma mapę Polski i ilu użytkowników z niej korzysta, a następnie pomyśl o 5 milionach zadowolonych użytkowników map COPERNICUS…

NAVIGO to wycieczki gotowe do nawigacji
Czy zastanawiałeś się kiedyś, dokąd wybrać się na weekendową wycieczkę? Co zobaczyć na Mazurach, gdy wiatru brak? Co zwiedzić w okolicy, gdy na plaży za gorąco? Nie trać czasu na surfowanie w sieci, skorzystaj z gotowych do nawigacji wycieczek NAVIGO. Każda wycieczka to kilkanaście atrakcji turystycznych połączonych w trasę z zaznaczonym kierunkiem jej pokonywania. Nawigacja NAVIGO poprowadzi przez wszystkie punkty trasy wycieczkowej, oznajmiając przybycie do każdego z punktów komunikatem głosowym „punkt trasy wycieczkowej" i graficznym. NAVIGO poda również godzinę przybycia do końca wycieczki i odległość do celu. Krótki opis tekstowy każdej atrakcji turystycznej dostępny jest również bezpośrednio w NAVIGO. Wycieczkę można rozpocząć w dowolnym miejscu – program poprowadzi do pierwszego punktu wycieczki, a jeśli zdecydujemy się rozpocząć wędrówkę w połowie zaplanowanej trasy, punkty początkowe zostaną pominięte. Tak fajne wycieczki są tylko w NAVIGO. Zapytaj naszą konkurencję o pomysły na wolny czas dla Ciebie i blisko Ciebie – na Mazury, Pomorze, Sudety i inne regiony naszego kraju!

NAVIGO to własne komendy głosowe
Czy nie zdarza Ci się czasem komentować wskazówek głosowych lektora. „Dobrze, dobrze, wiem że w lewo." W NAVIGO możesz pójść jeszcze dalej, bo nawigacja może być super zabawą! Możesz nagrywać własne komunikaty i komendy głosowe i używać je jako głos nawigatora w NAVIGO. Spersonalizuj swoje NAVIGO, aby mówiło głosem Twoim lub bliskiej Ci osoby! Wgraj własne komendy i ruszaj w trasę!

Dwa kliknięcia aby wyznaczyć cel nawigacji.
NAVIGO to wyjątkowo prosta, a jednocześnie funkcjonalna nawigacja. Wystarczy wskazać cel, a interaktywna nawigacja poprowadzi Cię do niego. Jesteś tu pierwszy raz i potrzebujesz wrócić do domu? Wybierz NAWIGUJ DOM. Jesteś na spotkaniu z nowym klientem, dojechałeś szybko ale jak wrócić do biura? Wybierz NAWIGUJ PRACA. Wpisywałeś już ten adres kiedyś? Nie rób tego ponownie, wybierz NAWIGUJ OSTATNIE. Masz ten adres na liście Twoich Miejsc? Wybierz NAWIGUJ TWOJE MIEJSCA. Zmierz, jak długo będziesz już w drodze, zanim wystartujesz z naszą konkurencją.

NAVIGO to wspólne cele
Unikatowe funkcje programu – importowanie i eksportowanie Twoich Miejsc pozwalają na wymianę lokalizacji pomiędzy użytkownikami naszej nawigacji. Gromadzisz Twoje Miejsca, bo z nich składa się Twój świat. Rodzice, brat, wujek, przyjaciele – jeśli chcesz podzielić się swoimi lokalizacjami, wystarczy je wyeksportować, wysłać i zaimportować do innego nawigatora. Możesz zbierać także inne Twoje Miejsca – lokalizacje kamieni na jeziorze, kantory, miejsca gdzie napełniłeś koszyk grzybami w lesie – wystarczy wyeksportować, wysłać i zaimportować, aby podzielić się tymi lokalizacjami z drugim użytkownikiem!

NAVIGO to pełna nawigacja
Nawigacja tak dobra, że właściwie nie musisz już przed każdym manewrem patrzeć na ekran. Mógłbyś jechać na słuch, ale wiemy, że i tak będziesz spoglądał na mapę bo … jest tak ładna. Unikatowa technologia manewrów „trzymaj się lewej", „ostro skręć w lewo", „trzeci zjazd z ronda" zapewnia komfort nawigacji. Sprawdź, czy potrafisz zasłuchać się w naszą nawigację.