Wybierz nawigację

Wybierz NAVIGO, jeśli potrzebujesz prostej, skutecznej i gotowej nawigacji do samochodu. Nie lubisz skomplikowanych rozwiązań technologicznych. Nie wiesz i nie chcesz nic wiedzieć o podłączaniu urządzeń przenośnych do komputera PC, programach synchronizujących jak ActiveSync czy konfiguracji portów GPS. Nie chcesz tracić czasu na instalowanie programu i map, nie chcesz dokonywać wyborów – program: w pamięci głównej czy na karcie SD, a na myśl o dobieraniu PDA i GPS (zintegrowany, na karcie CF, bluetooth) masz dość nawigacji. Chcesz kupić, zamontować za pomocą dostępnych akcesoriów, włączyć i nawigować się do domu w pięć minut.

Tak, NAVIGO do auta jest właśnie dla Ciebie. Kompletny zestaw do nawigacji – gotowy do użycia nawigator tuż po wyjęciu z pudełka. Uruchomienie zestawu zajmuje przysłowiowe pięć minut. Doskonały wybór dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z nawigacji, oraz dla tych którzy potrzebują prostego, bardzo funkcjonalnego i niezawodnego urządzenia do nawigacji.

 

Tak, NAVIGO na PDA jest właśnie dla Ciebie. To nawigacja na PDA z najlepszą mapą Polski COPERNICUS. Zainstaluj ją na PDA, a zawsze bezbłędnie trafisz do celu. Dodatkowo, będziesz mógł korzystać z niezliczonych możliwości przenośnego urządzenia PDA. W pudełku znajduje się: płyta CD z programem NAVIGO, instrukcja użytkownika.